20.1.2019

Nejlepší dětský tábor, který si mohou vaše ratolesti užívat. Máme pro vás totiž nejlepší možnosti vyžití pro nejmenší, ale také pro ty starší. Děleno do skupin podle věku, aby si děti skutečně užily!

Pro milovníky kvalitního čaje, kteří nemají dostatek času, je vhodný čaj porcovaný . Tento čaj je balený již v sáčcích po jednotlivých porcích, takže není nic jednoduššího než sáček vložit do hrnku či konvičky a zalít horkou vodou. Je to tak prosté.
Čaj porcovaný je nejšíře zastoupený sortiment v našem e-shopu, máme v něm skoro 1000 položek. Můžete si vybrat ze čtyř druhů balení – nepřebalený, gastro přebal, plechová dóza, pyramida, tyčinka či nylon. Plechové dózy jsou velice pěkně výtvarně zpracované, takže budou ozdobou Vašeho interiéru ještě dlouho poté, co čaj vypijete.

Historie čaje

Máte-li rádi nejen čaj porcovaný, ale zajímáte-li se o čaj všeobecně, pak Vám jistě udělá radost řada knih s tématikou čaje. Nabízíme řadu knih, některé se zabývají jednotlivými oblastmi, kde se čaj pěstuje, jiné se zaměřují na ženšen či ginkgo.

Zajímáte se o čaj všeobecně
Ohodnoťte příspěvek
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin