22.2.2019

Nejlepší dětský tábor, který si mohou vaše ratolesti užívat. Máme pro vás totiž nejlepší možnosti vyžití pro nejmenší, ale také pro ty starší. Děleno do skupin podle věku, aby si děti skutečně užily!

Žití se stydlivkou není nic jednoduchého. Máte s tím neskutečné starosti, ale to jenom někdy, když je potřeba mít trochu odvahy nebo se do problému pustit, jak se tak říká, po hlavě. Někdy holt se do toho musíte opřít a tak kolikrát nezbývá čas a prostor na nějaké úhybné manévry a nedej bože prostor pro nějaké ostýchání a stydlivost, nebo dokonce strach z neznámého. To pak může nastat trochu problém.

 Jiná oblast stydlivosti

A tou je sex. V této oblasti pokud máte doma nějakou stydlivku, ať už jde o muže či ženu, tak je to nepříjemné. Obzvlášť pokud vy byste rádi experimentovali s různými pomůckami v různých polohách a podobně. Je to pak trochu problém. Stydlivost je totiž v tomto ohledu spíše nepřípustná, když už to tak musím říct. To váš partner asi nebude nadšen, když přijdete domů s análním vibrátorem. Musíte na něj ale jít opatrně a pomalu a vždy se to podaří. Jistě i na něj máte své fígly, tak je stačí použít a budete se určitě bavit oba dva. 

Stydlivky a stydlínci
3 (60%)2
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin