22.2.2019

Nejlepší dětský tábor, který si mohou vaše ratolesti užívat. Máme pro vás totiž nejlepší možnosti vyžití pro nejmenší, ale také pro ty starší. Děleno do skupin podle věku, aby si děti skutečně užily!

S teleskopickou tyčí vylovíte z vašeho bazénu cokoliv. Kromě toho, že na ni můžete připevnit síťku, díky které můžete kdykoliv čistit hladinu i hlubinu vody ve vašem zahradním bazénu, je vhodná i na bazénové kartáče a ruční vysavače. Je vyrobena z kvalitního robustního lamina s univerzální koncovkou, která je vhodná k využití celé řady bazénového příslušenství, díky kterému bude vaše voda v bazénu vždy bez plavajících nečistot. Podle rozměrů vašeho domácího nebo zahradního bazénu si můžete zvolit různé délky, a to od 1,8 metrů až do délky 8metrů. K dalšímu příslušenství, které je důležité pro čistotu vody v bazénu, patří plováky na bazénové tablety, síťky, kartáče a houbičky, poloautomatické dávkovače tablet, teploměry, hadice i bazénové vysavače, které si hravě poradí s veškerými nerozpuštěnými nečistotami.

Univerzální koncovka

Teleskopická tyč http://eshop.techneco.eu/Testery/238-PWS-Tester-pH-a-Cl , která má univerzální koncovku, je vhodná nejen pro síťky, díky kterým vylovíte veškeré nečistoty, ale také kartáče, kterými vyčistíte stěny i dno. Využijete ji jistě i k připojení bazénových vysavačů.

S ní vylovíte cokoliv
4 (80%)2
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin