22.2.2019

Nejlepší dětský tábor, který si mohou vaše ratolesti užívat. Máme pro vás totiž nejlepší možnosti vyžití pro nejmenší, ale také pro ty starší. Děleno do skupin podle věku, aby si děti skutečně užily!

Toužíte po tom, působit stejným dojmem jako Marika ve sněženkách a machrech po 25 letech? Divte se, ale velký dojem tvoří vlasy, a zbytek je také na oblečení, pokud se jedná zimu tak tam vše záleží na dámských bundách! Ty jsou totiž vždy nejnápadnější, takže pokud chcete zaujmout i v zimě, tak určitě s nějakým pěkným kabátkem. Chce to však, aby nebyl jen krásný, ale také praktický.

Úklid se vším všudy!

Děláte doma prázdninový úklid? ? Pak určitě nezapomeňte kromě mytí oken, třídění věcí, vytírání praní závěsů a záclon, také protřídit svoji skříň s oblečením. Rok od roku se Vám totiž mění nejen postava, ale i vkus, a nač mít ve skříni něco, co nenosíte? Vyřaďte vše, co již nepotřebujte, můžete to vyhodit do té popelnice na oblečení a pomoci tak někomu kdo je v nouzi, a potom můžete opět nakoupit něco nového. A vyrazit si na promenádu v něčem v čem Vás ještě nikdo nezná.

Princezna i ve sněhu!
4.5 (90%)2
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin