22.2.2019

Nejlepší dětský tábor, který si mohou vaše ratolesti užívat. Máme pro vás totiž nejlepší možnosti vyžití pro nejmenší, ale také pro ty starší. Děleno do skupin podle věku, aby si děti skutečně užily!

Slunce v domě

Zimní zahradapropojí váš domov s přírodou. Získáte příjemné denní světlo, více obytného prostoru pro vaši rodinu a vděčné vám budou také rostliny, kterým se bude v zahradě dařit mnohem lépe, než v tmavých zákoutích domu.

Zimní zahrada na míru

Zimní zahrady si můžete prohlédnout na našem webu. Veškeré informace ohledně instalace vám rádi sdělíme. O údržbu se bát nemusíte, plastové ani hliníkové zahrady se udržovat nemusí. Všechny naše zahrady obsahují okna s izolačními dvojskly, takže v zahradě bude příjemně po celý rok. Prosklená plocha je velká a hrozí riziko úrazu, proto na vaše přání můžeme okna polepit fólií, která zabrání rozsypání skla z okenního rámu, takže k úrazu nedojde.

Stínidla dle vašeho přání

Pokud si přejete nainstalovat k zahradě stínidlo, můžete si vybrat venkovní nebo vnitřní žaluzie, případně rolety a markýzu.Zimní zahrady jsou levnou variantou, jak zvětšit prostor k bydlení.

Pohodové zimní posezení
2.8 (55%)4
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin