22.2.2019

Nejlepší dětský tábor, který si mohou vaše ratolesti užívat. Máme pro vás totiž nejlepší možnosti vyžití pro nejmenší, ale také pro ty starší. Děleno do skupin podle věku, aby si děti skutečně užily!

Už máte plné zuby pocení se v posilovně anebo ve fitness centru? Chcete udělat něco pro svou kondičku a zároveň poznat nepoznané krásy krajiny a najít si nové přátelé s podobným koníčkem? Fandíme Vám, ale nezapomeňte, že potřebujete kvalitní outdoor vybavení, abyste si treky pořádně užili.
Nekvalitní outdoor vybavení Vám může pokazit zážitky z nádherných výprav a odradit Vás od dalších treků. A to přece nechcete. Ono jít lesem, když Vám čvachtá v botách a jste promoklí na kost, není nic příjemného. Základem vybavení jsou kvalitní boty a lehká nepromokavá bunda.

Batohy

Na každou vycházku si s sebou nesete minimálně svačinu. U kratších procházek je jedno, jaký budete mít batoh. U delších túr s těžkým outdoor batohem poznáte každý nedostatek. Turistické batohy mají propracovaný zádový systém, řadu praktických úchytů a praktické vnitřní členění.

Outdoor
5 (100%)2
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin