22.2.2019

Nejlepší dětský tábor, který si mohou vaše ratolesti užívat. Máme pro vás totiž nejlepší možnosti vyžití pro nejmenší, ale také pro ty starší. Děleno do skupin podle věku, aby si děti skutečně užily!

Rádi si všechno plánujete, ale když vám jedna věc nevyjde, zbortí se vám i zbytek plánů? Potřebovali byste mít k dispozici vozidlo, a nejlépe i osobního řidiče, protože sami nemáte řidičský průkaz? Změňte to jednou provždy, a udělejte si autoškolu . Potřebujete se jen přihlásit do kurzu, a mít potvrzení od lékaře o tom, že se můžete kurzu účastnit. Je to jen na vás, ale určitě je vám jasné, že vlastnění průkazu a vozidla vám značně ulehčí život. Nepřidělávejte si starosti tam, kde je mít nemusíte, a řiďte si svůj život sami.

Za jak dlouho?

Standardní doba výcviku včetně závěreční zkoušky je zhruba měsíc. Nabízíme vám možnost kratšího kurzu, pokud potřebujete mít kurz absolvovaný co nejdříve. Není problém se s námi na čemkoliv domluvit. Chcete mít výcvik i o víkendu? Rádi se vám budeme věnovat tak intenzivně, abyste kurz zvládli hned napoprvé, a nemuseli jej opakovat za další peníze.

Nevychází vám plány?
4.5 (90%)2
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin