14.11.2018

Nejlepší dětský tábor, který si mohou vaše ratolesti užívat. Máme pro vás totiž nejlepší možnosti vyžití pro nejmenší, ale také pro ty starší. Děleno do skupin podle věku, aby si děti skutečně užily!

Je jistě iluzorní myslet si, že když si vám dítě po kojení ublinkne, budete znečištění čistit jednorázovými kalhotkami. Stejně k tomu musíte mít nějaký hadřík, utěrku, ručník, nebo cokoliv jiného. Pokud máte sebou látkové pleny, máte při sobě vlastně všechno pohromadě, protože ty se dají využít na tisíc různých způsobů, včetně vytvoření tlakového obvazu, kdybyste se někdy dostali náhodou k nějaké nehodě.

Oblasti výhod „jednorázovek“

Bylo by nefér, nepřiznat jednorázovým kalhotkám výhody například při cestování. Nemusíte vozit čisté plínky sebou na cestu a špinavé zase z cesty domů. Prostě kdekoliv dítě přebalíte a znečištěné prostě jednoduše vyhodíte do odpadu. Pokud vám mrně již běhá, není problém ho nechat běhat někde venku v létě v jednorázových kalhotkách, nemusíte kombinovat více vrstev. A opravdu to šetří čas – prostě neperete a nežehlíte. Jen vynášíte odpad.

Mnohostrannost využití
4 (80%)1
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin