22.2.2019

Nejlepší dětský tábor, který si mohou vaše ratolesti užívat. Máme pro vás totiž nejlepší možnosti vyžití pro nejmenší, ale také pro ty starší. Děleno do skupin podle věku, aby si děti skutečně užily!

Máte-li chuť, pojďte s námi nahlédnout do tajemného a možnostmi nabitého světa látkových plen. V dnešní době je opět v kurzu užívat při péči o miminko výrobky, které lze používat opakovaně. Jaké jsou tedy výrobky, které nám dnešní trh nabízí? V první řadě jsou to takzvané čtvercovky, které znaly i naše maminky. Najdete je v naší nabídce. V dnešní době je ovšem jejich nabídka daleko bohatší. Můžete si vybrat z různých vzorů, ale i velikostí, materiálů či gramáží.

Aby nám to neproteklo

Základem pro používání ekologické alternativy při péči o Vaše dítě jsou svrchní kalhotky. Ty jsou klíčem k tomu, aby se obsah nedostal na oblečení Vašeho děťátka. Svrchní kalhotky se vyrábějí z různých materiálů, nejčastěji s polyuretanovým zátěrem, vlněné a nebo fleesové. Samotné látkové pleny pak mohou mít téměř stejnou podobu jako ty jednorázové, jen po jejich použití nepatří do koše, ale do pračky.

Látkování je in
3.7 (73.33%)3
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin