22.2.2019

Nejlepší dětský tábor, který si mohou vaše ratolesti užívat. Máme pro vás totiž nejlepší možnosti vyžití pro nejmenší, ale také pro ty starší. Děleno do skupin podle věku, aby si děti skutečně užily!

Zakupte si u nás tento přípravek, díky kterému se budete u Vás v domácím koupališti cítit, jako kdybyste byli u moře. Chlorid sodný, který máme v nabídce, se velmi dobře rozpouští, protože je velmi jemně namletý. Dopřejte si špičkovou kvalitu a vyzkoušejte třeba přímo mořskou variantu značky Margherita. Přípravek si můžete nasypat nejen do Vašeho domácího koupaliště na zahradě, ale můžete jej použít i pro koupel do vany. Takže využití jistě najdete v letním i v zimním období. Pro venkovní použití je určena doporučená koncentrace. Do vany si můžete nasypat množství podle doporučení Vašeho lékaře nebo podle Vašeho vlastního uvážení.

Zkuste třeba i Aquatop

Bazénová sůl Aquatop je v naší široké nabídce také. Můžete ji najít jako balení o velikosti dvaceti pěti kilo. Je vhodná nejen do domácího koupaliště, ale naskýtá se pro ni i další využití. Můžete s ní upravovat vodu ve změkčovacích stanicích. Také se hodí i do myček na nádobí. Můžete ji vyzkoušet a sami uvidíte, kde pro ni naleznete nejvhodnější využití.

Bazénová sůl, která se dobře rozpouští
4.6 (92%)5
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin